Як купувати товари за допомогою електронних торгів

Процедуру придбання товарів за допомогою електронних торгів запровадили в Україні зовсім недавно. Її використовують державні підприємства, а також усі охочі, які планують стати учасниками торгової діяльності. При цьому до учасників можуть увійти не лише юридичні, а й фізичні особи. Також сервісом можуть користуватися громадяни України та нерезиденти. Усі ці правила можна уточнити на сторінці сервісу.

Як купувати товари за допомогою електронних торгів

Як можна провести процедуру реєстрації

Щоб отримати можливість купівлі товарів та послуг через сервіс Прозорро, необхідно здійснити реєстрацію. Для цього користувачеві потрібно вибрати офіційний майданчик, який отримав ліцензію на діяльність від сервісу. Цей майданчик підбирається за низкою критеріїв:

  • наявність зручного інтерфейсу;
  • зрозуміле керування;
  • можливість проведення налаштувань повідомлень;
  • можливість ознайомлення із додатковою інформацією.

Після вибору розпочинається процедура реєстрації. Для цього майбутній учасник вносить усі необхідні дані до анкети. Це дозволяє створити обліковий запис компанії. Проте, необхідно провести процедуру підтвердження реальності компанії. Цей процес здійснюється за використанням електронного підпису або грошового переказу з розрахункового рахунку. Тільки після всіх цих процедур користувач отримує повноцінний доступ до сайту і може здійснювати торгові операції з його допомогою.

Як відбувається процес купівлі товарів

Дізнатися більше інформації про те, як купувати товари на електронних торгах, можна за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/ на сайт Української Універсальної Біржі. Вона не лише надає дані, а й забезпечує користувачів доступом до сервісу Прозорро. Сам процес покупки складається з кількох етапів.

  1. Пошук. Покупцеві спочатку необхідно знайти потрібне оголошення для участі в процесі торгів. Це можна зробити при ручному перегляді відповідної категорії або відразу після реєстрації налаштувати повідомлення.
  2. Ознайомлення. Покупець обов’язково повинен прочитати опис товару та детально вивчити всю прикріплену документацію. Це допоможе прийняти правильне рішення та отримати товар, який повністю відповідатиме його очікуванням та критеріям.
  3. Відповідь. Покупець відповідає на оголошення та подає заявку на участь в електронних торгах. Зазвичай цей процес відводиться кілька днів.
  4. Аукціон. Торги розпочинаються зі стартової ціни, яку вказав продавець під час створення оголошення. Покупці включаються в активну боротьбу та можуть піднімати ціну на певний відсоток. Це здійснюється один раз за крок.

Переможець обирається системою автоматично. Їм призначається користувач, який вказав найбільшу вартість. До закінчення процесу торгів обидві сторони залишаються анонімними. У тому випадку, якщо переможця не буде знайдено, аукціон запускається ще раз, але за умови обов’язкового зниження стартової вартості. Процес зниження також має особливість. Початкова величина не повинна бути нижчою за собівартість того товару, який виставлений на торги.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.