Допоможіть дитині позбутися сколіозу

В нaш чaс скoліoз у дітeй зустрічaється чaстo, тoму щo мoлoдe пoкoління після шкoли нe відлипaє від планшетів, смартфонів та інших гаджетів. Більша частина дня проходить в неправильному сидячому положенні. У дорослих це захворювання діагностують лише з причини травм або якщо патологію пропустили в дитинстві.

Як впоратися з проблемою, шукайте за посиланням https://ivr.ua/ua/lechenie-skolioza-u-detey.

Що таке сколіоз

Сколіозом називають таке викривлення хребта, при якому деформація становить понад 10 градусів в бік. Початкові стадії не викликають болісних відчуттів. Рекомендується раз на рік проходити обстеження дитини в ортопеда.

В Інституті вертебрології та реабілітації дитячий сколіоз лікують без хірургічного втручання при легких ступенях викривлення.

Види сколіозу:

● первинний, отриманий при народженні;

● вторинний, який дитина отримує в процесі життя з різних причин.

Стадії хвороби залежать від деформації хребтового стовпа. Найтяжча форма — це кут понад 40 градусів.

Негативний вплив на м’язи при сколіозі в дітей

Для дітей характерні активні фази росту. М’язи не встигають перебудуватися, тому виникає дисбаланс: сильні перетягують на себе слабкі. В результаті виникає асиметрія. Вчасна допомога дозволяє запобігти проблемам у підлітків.

Ознаки сколіозу:

● плечі дитини знаходяться не на одній лінії;

● лопатки виглядають по-різному;

● ребра з одного боку більш випнуті;

● довжина рук неоднакова.

Завдання батьків — своєчасно помітити ці зміни та звернутися до лікаря.

До певного віку дитячий організм подібний пластиліну, тому лікування найефективніше.

Найбільш схильні до захворювання діти, які мало рухаються, мають травми або генетичні проблеми.

Як лікують сколіоз

В клініці IVR приймають дітей із 12 років. З ними працюють реабілітологи. Основа лікування — це рух, завдяки якому ослаблені м’язи приходять у тонус, зникає асиметрія.

Після консультації, тестів на медичних тренажерах David і вивчення результатів допоміжних обстежень лікар розробляє індивідуальну програму занять.

Інститут вертебрології та реабілітації пропонує маленьким пацієнтам пройти курс:

● лікувального масажу;

● фізіотерапії;

● гімнастики.

Після закінчення основного курсу закріплення позитивного результату отримують шляхом занять на тренажерах David. Ці пристрої оснащені програмним забезпеченням, завдяки якому після тестування автоматично розраховується комплекс вправ. Анатомічні особливості пацієнта теж обов’язково беруться до уваги. Травмуватися на цих тренажерах неможливо.

Після закінчення терапії лікар дасть поради, які м’язи треба опрацювати за допомогою спортивних вправ, щоб підтримати одержані зміни.

Профілактика сколіозу в дітей — завдання батьків. Захворювання швидко прогресує, тому постійно треба приділяти увагу фізичним навантаженням та стилю життя.

Філії клініки розташовані в Києві, Львові, Івано-Франківську. Для інших мешканців України також завжди знайдеться час у фахівців команди IVR. Записуйтеся на консультацію в зручний для вас день. Дбайте своєчасно про здоров’я спини своєї дитини, щоб потім не жалкувати.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.