Глава МОЗ розповів, коли в Україні стабілізується ситуація з COVID-19

 Міністр oxoрoни здoрoв’я Мaксим Стeпaнoв зaзнaчив, щo, зa прoгнoзaми МOЗ, приблизно вплоть до 15 квітня динаміка з COVID-19 наростатиме, але ситуація вже стабілізується. Ради це він розповів у ефірі телеканалу “Україна 24”, передає УНН.

“Я відразу сказав таково, як ми й прогнозували: у нас если зростання до сильная сторона-мінус 15 квітня. Одним махом ми вже бачимо стабілізацію ситуації, якщо ми говоримо в цілому ровно по нашій країні. Якщо подивитися держи рівень госпіталізації — в таком случае за минулий тиждень було госпіталізовано возьми 2 тисячі пацієнтів менше, ніж у позаминулий тиждень. Також ми бачимо від’ємне значення щодо динаміки госпіталізації, щодо рівня госпіталізації”, — зазначив Степанов.

Він також наголосив, що карантинні заходи адаптивного карантину дають свої позитивні результати, що свідчать для стабілізацію ситуації.

“В умовах адаптивного карантину ми вже вивели дві області — Івано-Франківську і Закарпатську — з червоного рівня епіднебезпеки, потому что це дозволяє ситуація с годами. Це буде також стосуватися Чернівецької області. Этак, деякі області будуть заходити у червоний рівень — мол є зростання. Наприклад, та ж самоё Полтавська область”, — зауважив він.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.