Иммунитет от штрафов за превышение скорости: В Украине появятся спецномера для авто

В Укрaїні з’из себя) спeціaльні нoмeрні знaки в целях кaрeт швидкoї дoпoмoги, які дoпoмoжуть їм нe oтримувaти штрафи из-за перевищення швидкості.

Як пише AMPERCAR, оборона https://vdombai.ru/novogodnie-kanikuly-v-dombae/ це заявив перший застойщик начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький бери своїй сторінці у Facebook.

“Ми вже ініціювали зміни вплоть до наказу МВС 02.03.2021 № 166 щодо запровадження державних номерних знаків спеціально на карет швидкої допомоги. Це право зовсім звести нанівець такі випадки“, – написав він.

Следовать словами Білошицького, йдеться ради штрафи за перевищення швидкості, що фіксуються автоматично в целях всіх авто, що ідентифікували. Порушувати деякі регламент дорожнього руху сверх фіксації штрафу “швидка” має юриспруденция при включенні проблискового маячка. Однак, буває где-то, що маячки маловыгодный завжди видно получай фото та інспектор неважный (=маловажный) може їх розрізнити. У такому разі керівник юридичної особи, получи яку зареєстровано машину швидкої допомоги, може заявити насчет оскарження штрафу і тоді його скасують.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.