Кабмін переглянув обмеження адаптивного карантину: що змінилося

Кaбінeт міністрів Укрaїни пeрeглянув oбмeжeння aдaптивнoгo кaрaнтину, який діє нa тeритoрії крaїни. Зoкрeмa, тeпeр рeстoрaнaм дозволено працювати цілодобово.

Ради це йдеться в постанові Кабміну.

В Україні дозволено проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Однак после умови, що бери одну людину если виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території разве при заповненості в більше двох третин місць.

Крім того, обмеження далеко не застосовуються, якщо у всіх учасників і організаторів заходу негативний итог тесту на коронавірус методом ПЛР нежто експрес-тест, який був проведений далеко не більше ніж после 72 години предварительно Заходу, або документа, що підтверджує отримання двох доз вакцини.

Також в кінотеатрах та інших закладах культури дозволено приймати відвідувачів подле наповненості залів без- більше ніж бери дві третини місць.

Крім того, в Україні змінили критерії к встановлення" зеленої зони " карантину. Тому тепер зелений рівень епідонебезпеки діятиме, якщо:

  • кількість виявлених нових випадків інфікування возьми 100 тисяч населення после останні 14 днів становить менше 75;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту нате визначення антигену коронавірусу) — менше 4%;
  • кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту получай визначення антигену коронавірусу протягом останніх семи днів возьми 100 тисяч населення становить понад 300;
  • держи всій території України немає регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.