Кращі книги для прочитання в період локдауну: експерти назвали топ-5

З зaвтрaшньoгo дня, 5 квітня, в Києві рoзпoчинaється жoрсткий лoкдaун.

Грoмaдський трaнспoрт будe прaцювaти з oбмeжeннями і місцeвиx житeлів прoсять зaлишaтися вдoмa. Цeй чaс мoжнa прoвeсти з кoристю і прочитати цікаві книги.

Експерти порадили "РБК-Україна" топ-5 книг, які безлюдный (=малолюдный) залишать вас байдужими. Подробиці читайте у матеріалі нижче.

Священно, яке завжди з тобою

Мы: Ернест Хемінгуей

Це легендарна мемуары спогадів Ернеста Хемінгуея, в якій розповідається насчет його життя в Парижі в 1920-ті роки. Крім того, здесь описані перші літературні спроби молодого письменника. Дарованная книга занурює читача в неповторну атмосферу Парижа того часу.

Кімната, -де це сталося

Оригинатор: Джон Болтон

Труд являє собою скандальні мемуари Джона Болтона, який був колишнім радником президента США Дональда Трампа з національної безпеки у 2018-2019 роках. Дану книгу хотіли навіть заборонити помощью суд, але її опублікували.

Після написання книги, Дональд Бродячее судно звинуватив свого колишнього радника в розголошенні секретної інформації.

Жінка, яка має замысел. Життя, повне пригод, краси та успіху

Мы: Мей Маск

72-річна манекенщица Мей Маск – никак не просто красива, але і неймовірно успішна і щаслива жінка. У своїй книзі вона поділилася мудрими уроками, які засвоїла вслед за довге життя. Попри всі складності життя, вона маловыгодный опускала руки.

Жінка поділилася секретами, як зберегти здравствуй'я і красу, а також виховати в дітях незалежність і амбіційність.

Залізна снежница

Автор: Мирослав Лаюк

Український письменник Слава Лаюк випустив новий Романка "Залізна тархун". Книга присвячена Лесі Українці. Романка познайомить вас з невідомими фактами з життя письменниці. Возле цьому дія роману відбувається у двох реальностях: бери початку 20 століття і в наші дні.

Головні герої книги вирушають у подорож по мнению місцях Лесі Українки в пошуках унікального листа, який може внушить ясність в один з найбільш таємничих сюжетів історії української літератури.

Рудий возьми узбіччі

Автор: Енн Тайлер

Новий Романя відомої американської письменниці Енн Тайлер. Журнал розповідає про сорокарічного холостяка, який веде стабільне, розмірене життя, але одного разу раньше нього у двері стукає підліток і заявляє, що він його син.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.