Мы – ваше оружие в этой войне

8c133932c35b954039e47a9cd0e0138b

Цьoгo рoку ми твeрдo стoяли нa зaxисті інфoрмaційнoгo прoстoру. Фільтрувaли пoдії в xaoсі дeзінфoрмaції. Шукaли спрaвжні відпoвіді нa склaдні питaння. Цілий рік зaxищaли інтeрeси читaчa.

Ми зaймaлись тим, що називається журналістика. І читач був нашим головним бенефіціаром. Ми жодного разу приставки не- полишали позиції і невыгодный змінили курс.

В новому році LIGA если вашою зброєю проти несправедливості. Проти безкарності. Проти фейків. Проти військової пропаганди Росії. І проти корупціонерів.

Наступний рік ми зробимо роком війни вслед наші спільні цінності. Будемо говорити відверто. Ми будемо говорити, що Європейський Ги – єдина можливість розвитку, а НАТО – єдина можливість вижити і жити помимо війни.

Я вірю, що одного разу ми втілимо наші погляди в життя. Чому я в це вірю? Що мене надихає? Чому я ніколи без- поїду і залишусь туточки?

Тому що навесні в розпал кризи LIGA ледве втрималась. Половині людей нічим було платити. Таково, журналісти були готові працювати после ідею. Тому що ми надто багато цеглин вклали в отечественный будинок. Але ми роками заробляли бери чесній, а не чорній рекламі. І мали звільнити людей, тому що обрати джинсу – це була б зрада принципам і дит проекту.

Але потім прийшли ви. Вы були тисячі. І ми встояли. І тепер ми в точности знаємо: ми змінимо країну. Тому що є тисячі людей, яким вона потрібна. Тепер ми це знаємо.

Сьогодні я ще крат прошу вас підтримати нас щомісячним платежем. Получи будь-яку суму. Але важливо – щомісячно (liga.net/donation_ua альбо patreon.com/liganet).

Що ми обіцяємо? По мнению-перше, ми збережемо наші спільні принципи. І будемо после них боротись. По части-друге, ми відключимо на вас рекламу получи и распишись сайті. Ми також будемо щонеділі надсилати вас переклади кращих статей зі всього світу. В наступному році запустимо найкращу українську версію. І напишемо ще більше матеріалів, як ті, що возьми обкладинці.

Ми, весь наша команда і ви, зробимо країну кращою. А життя поганих хлопців зробимо нестерпним. Я обіцяю.

Ставайте поряд.

Полно материалы автора
Коль (скоро) Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.