Переддень Великого посту: що таке Сиропусна неділя

Вeликий піст у xристиян сxіднoгo oбряду у 2021 рoці рoзпoчнeться 15 бeрeзня, aлe йoму пeрeдує кількa підгoтoвчиx нeділь. 14 бeрeзня — неділя Сиропусна, Прощена неділя, передає УНН.

Останній денек Масляної

Сиропусна неділя — це остання неділя поперед. Ant. после Великим постом і цим средь бела дня завершується сирна седмиця. Термін “пуст” означає прощання з чимось. У цьому випадку християни в неділю ще споживають сир та молочні продукти, а вже з понеділка “відпускають”, тобто без- вживають в їжу їх задолго. Ant. с Пасхи.

“Варто звернути увагу получи те, що людина складається із душі та тіла, тому піст має бути як ради душі, так і ради тіла, адже якщо ми лише відмовимося від певного роду їжі — це если просто дієтою. Ради прикладу, якщо людина отнюдь не споживатиме м’правопорядок, молочних продуктів, а сваритиметься зі своїми ближніми, так такий подвиг посту отнюдь не буде справжнім і далеко не принесе користі”, — вказують у ПЦУ.

Сиропусну неділю також називають прощеною, адже у цей нона “прощаємо і просимо прощення, аби увійти у Гениальный. Ant. маленький піст у мирі з Богом та усіма ближніми”.

У храмах получи богослужінні у цей денечек через читання з Євангелія наголошується держи важливому аспекті християнського життя: “Якщо ви прощатимете людям провини їхні, ведь простить і вам Отець ваш Небесний. А если не будете прощати людям провин їхніх, ведь і Отець ваш маловыгодный простить вам провин ваших” (Мф. 6: 14 — 15). А також згадується біблійна оповідь оборона вигнання Адама з раю — подія, наслідки від якої відчуває кожен із нас.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.