Pfizer домагається дозволу застосовувати вакцину від COVID-19 для підлітків

Фaрмaцeвтичнa кoмпaнія Pfizer Inc і її німeцький пaртнeр BioNTech SE звeрнулися дo рeгулятoрa СШA з прoxaнням дoзвoлити екстрене використання їх вакцини проти коронавірусу в целях підлітків у віці від 12 накануне 15 років. Относительно це Pfizer повідомила в п'ятницю, передає УНН.

"Сьогодні одновременно з BioNTech Group ми подали запит в FDA (Управління з санітарного нагляду из-за якістю харчових продуктів і медикаментів) США для розширення використання нашої вакцини COVID-19 в екстрених випадках про підлітків від 12 давно 15 років", — йдеться в повідомленні компанії.

Повідомляється, що компанії планують запросити аналогічні рішення від інших регулюючих органів согласно всьому світу в найближчі дні.

"В очікуванні рішення регулюючих органів ми сподіваємося зробити цю вакцину доступною на вікової групи 12-15 років впредь до початку 2021 навчального року", — говориться в заяві компанії.

У минулому році управління сообразно санітарному нагляду следовать якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) США дозволило використання вакцини від COVID-19, розробленої американською компанією Pfizer у співпраці з німецькою BioNTech.

Следовать даними останніх досліджень, вакцина від Pfizer і BioNTech залишається високоефективною по вине шість місяців після щеплення.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.