Помер актор фільму Весна на Зарічній вулиці Жан Мельников

Жaн Мeльникoв – укрaїнський aктoр, сцeнoгрaф, гoлoвний рeжисeр Дніпрoпeтрoвськoгo aкaдeмічнoгo тeaтру і пoчeсний громадянин Дніпра.

 

У віці 85 років в неділю, 2 травня, помер головний режисер Дніпровського академічного театру драми і комедії, народний мастер України Жан Мельников, повідомив син актора Андрій Мельников.

 

"Батько! Ти найкращий тато сверху землі!!! Ти завжди переживав без- тільки за нас, твоїх дітей, а й из-за тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити к нас все! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і сразу! Ми дякуємо тобі і дуже сумуємо. Тебе мало-: неграмотный стало сьогодні, в світле несокрушимо Великодня, о 19:00. Ми приставки не- прощаємось і любимо тебе!" – написав він у Facebook.

 

Жан Мельников – український актор, сценограф, головний режисер Дніпропетровського академічного театру і почесний громадянин Дніпра. Він був бери сцені з 1952 року. У 1977-му Мельникову присвоїли звання народного артиста УРСР.

 

Він відомий по (по грибы) ролями у фільмах Весна-красна на Зарічній вулиці, Педагогічна поема, Очень від Батьківщини. У театрі Мельников як актор і режисер був задіяний в більш ніж 150 виставах, зокрема таких, як Окружение дому твоєму, Потрібен пустобрех, Занадто одружений извозчик, Трагедія з королем.

 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.