Ще невідомо скільки тримається імунітет від вакцини – Голубовська

COVID-19 дoсі вивчaють, щe нeвідoмo скільки тримaється імунітeт від вaкцини. Прo цe рoзпoвілa зaслужeний лікaр Укрaїни, головний інфекціоніст країни Олюня Голубовська в ефірі телеканалу "Отечественный", передає кореспондент УНН.

Для питання, як довго триматиметься імунітет після вакцінацііі, Голубовська відповіла:

"Цього ще ніхто мало-: неграмотный знає. Це аминь ще вивчається. Вірус є досліджуваним. Ми скільки грип вивчаємо і ведь новини нескінченні. Поствакцинальний імунітет, духом є публікації, триває кілька місяців. Возле коронавірусу він никак не може бути довічним… Це тетка захворювання, з яким вакцинуватися потрібно если щороку". 

Вслед за її словами, получи сьогоднішній день вже підходять перед розробки вакцини, щоб вони були ефективними, в тому числі проти цих нових штамів.

В умовах пандемії COVID-19 і старту масової вакцинації дослідники продовжують піднімати та вивчати механізми і тривалість роботи поствакцинального та природного імунітету давно коронавірусу.

Нагадаємо, головний санлікар України Віктор Ляшко після вакцинації захворів в COVID-19.

Вакцинація в Україні

В Україні щеплення від коронавірусної хвороби отримало вже близько 292 тисяч людей, у неділю було вакциновано більше 1,2 тис. людей. Ще 400 тисяч осіб стали в чергу в вакцинацію.

В Україні вакцинація від COVID-19 стартувала 24 лютого. Першим щеплення отримав лікар із Черкас – вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Близ цьому 25 березня в Україну з Китаю прибула перша партія з замовлених Україною 1,915 млн доз вакцини проти COVID-19 CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Пріоритет за використанню вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech если виділено на маломобільні групи населення похилого віку.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.