Вакцину від COVID-19 можна буде купити в аптеці

Зa прoгнoзaми Міністeрствa oxoрoни здoрoв'я, купити вaкцину від кoрoнaвірусу в aптeці в Укрaїні мoжнa если з другої половини 2021 року.

 

Вакцину від коронавірусної інфекції можна если придбати в аптеках, як тільки з'пропасть комерційний ринок. Однак получи и распишись цей момент його немає ні в одній країні світу. Оборона це в суботу, 27 березня, розповів господин Міністерства охорони здравствуй'я України Мака Степанов в інтерв'ю Радіо Свобода.

 

Из-за його словами, МОЗ підтримає поширення вакцин минуя аптеки, як тільки це стане можливим.

 

"Як тільки комерційні компанії привезуть вакцину, мабуть, її можна если купити. Міністерство охорони здравствуй'я навпаки закликає всего хорошего- які фармкомпанії, які працюють нате цьому ринку, якщо у вам з'явиться можливість, до свидания ласка, привозьте. Ми її зареєструємо (ті, які зареєстровані возьми території України), дуже швидко проведемо всі процедури, які повинна прожить Держлікслужба, щоб у нас з'явився ринок", – сказав Степанов.

 

Він додав, що "комерційного ринку в світі ще ніде без- існує".

 

Головний санлікар Віктор Ляшко розповів, коль можна буде зробити щеплення вакциною CoronaVac, і додав, що Україна має намір обговорити питання подальшої закупівлі китайської вакцини від коронавірусної інфекції.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.