Виступ гурту Go_A опинився на 2 місці офіційного YouTube-каналу Євробачення

Виступ прeдстaвникa Укрaїни нa Єврoбaчeнні-2021 гурту Go_A з піснeю “SHUM” увійшoв дo пeрeліку 10 нaйпoпулярнішиx відео получи офіційному YouTube-каналі Пісенного конкурсу Євробачення. У травневому топ-10 нервюра Go_A зайняв 2-гу позицію, поступившись тільки переможцю цьогорічного конкурсу Євробачення, гурту Måneskin, передає УНН із посиланням возьми "Суспільне".

Нате цей момент кількість переглядів виступу вже перевищила 11,2 мільйона.

Щомісяця організатори конкурсу роблять огляд десяти найпопулярніших відео держи офіційному YouTube-каналі Євробачення. У рейтингу поєднують перегляди відео з виступів в конкурсі минулих років та кліпів учасників, щоб з’ясувати, які пісні переглядали найбільше.

Пісня “Shum” гурту Go_A, з якою вони представляли Україну держи Євробаченні, потрапила после глобального рейтингу ТОП-50 трендів Spotify. Пісня займає п’яту сходинку.

Переможцем музичного конкурсу Євробачення-2021 став італійський пояс Måneskin з піснею “Zitti E Buoni”, 5-е підсумкове і друге серед телеглядачів Європи і Австралії — отримали представники України, стадо Go_A з піснею “Shum”. Додамо, що вперше вслед за Україну — проголосували телеглядачі всіх країн-учасниць Євробачення, чого невыгодный було і в переможні пользу кого країни 2004 і 2016 роки.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.