COVID-19 не лише хвороба легень: який унікальний антиоксидант лікарі використовують для комплексної терапії

COVID-19 — цe нe лишe xвoрoбa лeгeнь, стрaждaє увeсь oргaнізм тa йoгo систeми.

Сaмe тoму з пoчaтку пaндeмії другe життя oтримaв aнтиoксидaнт квeрцeтин — унікaльнa рeчoвинa рoслиннoгo пoxoджeння, якa показала комплексну дію возьми організм в терапії COVID-19. Ради це в коментарі УНН розповіла соперник медичних наук, звание кафедри інфекційних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету Ксюша Кондрин.

“Розумієте, подле COVID-19 відбуваються судинні патологічні зміни. Тому й застосовують кверцетин. Предварительно речі, його використовують дуже испокон (веков: спочатку при гепатитах, у нас навіть робота в кафедрі захищена для використання кверцетину во (избежание хворих з супутньою серцево-судинною патологією, але подле гепатиті. А зараз чтобы препарату як друге життя, ибо він має мультидію, позитивно впливає, в першу чергу, возьми серцево-судинну систему, потому что є антиоксидантом, тобто покращує роботу, наприклад, печінки та серцево-судинної системи, що дуже важливо, тому що COVID-19 — це приставки не- є хвороба тільки легень, а є хвороба системна”, — розповіла Кондрин.

Лікарка пояснює, що кверцетин, який віднедавна після проведених досліджень отримав офіційне показання исполнение) лікування ковідної пневмонії, дуже от балды переноситься хворими. Це має велике значення от тяжкість для всього організму від комплексної терапії COVID-19 рядом важкому та середньої важкості перебігу хвороби, если відбувається сильне навантаження получи всі системи та органи людини.

“Кверцетин дуже восхитительный препарат, не має вираженої побічної дії, гарно переноситься хворими та є препаратом дуже м’якої лагідної дії. Його приймають і про профілактики, якщо є якась хронічна серцево-судинна патологія. Це приставки не- препарат екстреної дії, зрозуміло, але він допомагає ради умов стресу, змін в організмі, щоб оптимізувати реакцію серцево-судинної системи. І доведено, що хворі, які цей изделие приймали до того, легше переносили хворобу, навіть якщо мали хронічну серцево-судинну патологію”, — підсумувала Ксанка Кондрин.

Відзначимо, нові дослідження Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу довели, що препарати получи основі кверцетину (“Квертин” в жувальних таблетках і “Корвітін®” в ін’єкціях) ефективні в складі комплексної терапії про лікування ковідної пневмонії. Саме фахівцям заводу належить запатентована розробка форми кверцетину, яка потеть його біодоступним держи 100%. За інформацією Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу, додавання цих препаратів давно базової терапії істотно покращує газообмін і прискорює відновлення функції легень в порівнянні з групою контролю. Як виявилося, ці препарати також запобігають розвитку тромботичних ускладнень. Залпом йде мова для внесення препаратів в протоколи МОЗ комплексного лікування COVID-19.

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Лариска Мороз розповіла, яким чином українським лікарям вдається ефективно протистояти ковідній пневмонії з самого початку пандемії COVID-19 ради допомогою кверцетину.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.