Нова партія вакцини AstraZeneca прибуде в Україну завтра — Степанов

В Укрaїну у п'ятницю, 23 квітня, мaє прибути нoвa пaртія вaкцини AstraZeneca від COVID-19.

Прo цe пoвідoмив міністр oxoрoни здoрoв’я Укрaїни Мaксим Стeпaнoв у eфірі тeлeкaнaлу "Укрaїнa 24", передає УНН.

“Нам поставили слот літака получи завтра на 8:45 ранку. Вона має бути в аеропорту "Жуляни“. Відразу вона если відповідно розподілена по мнению регіонах. Вона іде в нашу загальну програму вакцинації посредством кабінет щеплення згідно з тими етапами вакцинації, які ідуть — людишки, які входять перед групи ризику, персонал старші за 60 років”, — розповів Степанов.

Вслед його словами, частина вакцин AstraZeneca піде нате введення з 23 травня другої дози тим, хто вже зробив щеплення вакциною Covishield.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв, що нова партія вакцин від COVID-19 компанії AstraZeneca прибуде в Україну в четвер, 22 квітня.Просто так, йдеться про поставку чергової партії вакцин (367 тис. доз), які поставляються с подачи механізм COVAX.

Вакцинація в Україні

В Україні вакцинація від COVID-19 стартувала 24 лютого. Першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) з Індії. Її Україна отримала 500 тис. доз.

Около цьому 25 березня перед України з Китаю прибула перша партія вакцини проти COVID-19 CoronaVac у 215 тис. доз виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. В Україні регіони почали отримувати вакцину від Sinovac 13 квітня, а 14 квітня розпочалися щеплення.

Зранку 16 квітня в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer у межах механізму COVAX — 117 тис. доз. Щеплення нею почали робити 18 квітня.

Раніше темя МОЗ Максим Степанов також розповів, що компанія Pfizer підписала рамковий договір насчет постачання в Україну 10 млн доз вакцин. Очікується, що перші партії по (по грибы) цим контрактом почнуть надходити вже найближчими місяцями.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.