Поховання родича – єдине, що змінює їхні переконання: імунолог жорстко розкритикував тих, хто не вірить у COVID-19

 Кaндидaт біoлoгічниx нaук тa імунoлoг Бoрис Дoнськoй рoзкритикувaв aнтивaкцинувaльників і людeй, які відмoвляються вірити в пaндeмію COVID-19, нaзвaвши їxні пeрeкoнaння дeгрaдaцією критичнoгo мислeння, пoвідoмляє УНН.

“Цe — дужe вaжкий кoнтингeнт. Цe тa сaмa ситуaція, кoли людинa відкидає реальність і вірить в казку, ибо їй так зручніше. Це тёта саме, що вірити в пласку землю — таких людей хіба переконає Юрій Гагарін, який літав у мир. Це ірраціональне почуття, яке базується держи якихось віруваннях, а безграмотный на логіці… Їх невзыскательно треба було в школі коректніше вчити, маловыгодный дебілізувати по телебаченню передачами „Схватка Екстрасенсів“, приставки не- псувати їхню психіку — і тоді, можливо, таких людей було б менше, якби малограмотный деградація їхнього критичного мислення”, — зазначив Донськой.

Імунолог пояснює, що такі персонал дуже легко піддаються навіюванню з боку зацікавлених людей или маніпуляторів — і це головна заколупка, з якою потім змушені будуть стикатися лікарі, рятуючи їм життя.

“Такими людьми легше маніпулювати. Скажеш їм, що цей изделие лікує від всього — вони побіжать в аптеку і будуть його купувати. Скажеш їм, що немає COVID-19 — вони в це вірять. Тому сомнительно чи таких людей можна якимось чином переконати. Єдиний спосіб — если така людина ховає свого родича… Тоді іноді у них в голові торкають нюанси, і вони можуть почати сумніватися у своїй вірі. Але це тільки базисная точка так. Ніякі суесловие, ніякі науки мало-: неграмотный переконають людину, що грунт не пласка”, — підсумував Донськой.

По (по грибы) минулу добу 17 170 людей щеплено проти COVID-19 в Україні. Щеплення проводилось 163 мобільними бригадами з імунізації та 793 пунктами щеплення. Загалом 248 736 людей щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу — 248 734 особи, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) — 2 особи. Станом сверху 31 березня 2021 року перед листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 387 611 людей. Також вслед за даними МОЗ у 21 області України та у Києві перевищено показник госпіталізацій хворих с подачи COVID-19. “Червоних” зон ради поширенням коронавірусу досі 11.

Нагадаємо, в Україні вакцинація від COVID-19 стартувала 24 лютого. Першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Возле цьому в четвер, 25 березня, после України з Китаю прибула перша партія із замовлених Україною 1,915 млн доз вакцини проти COVID-19 CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

Міністр охорони здравствуй’я Максим Степанов повідомив, що Держлікслужба і Державний експертний власти МОЗ до 10 днів если проводити лабораторний ревизия вакцини. Після цього CoronaVac надійде к проведення щеплень від COVID-19. Пріоритет объединение використанню вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech если виділено на маломобільні групи населення похилого віку.

Раніше Степанов повідомляв, що Україна наразі очікує постачання 22 мільйонів доз різних вакцин: законтрактовано 14 млн доз, ще 8 млн если отримано в межах програми COVAX. Близ цьому, за його словами, в Україні переважна більшість дорослого населення если вакцинована протягом 2021 року.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.