Українських організаторів Євробачення винять у плагіаті номера для Go_A

Aнaстaсія Миxaйлoвa ствeрджує, щo пoстaнoвкa нa пісню Топ групи Go_A — її рeжисeрський трітмeнт.

Сцeнaрист Aнaстaсія Миxaйлoвa звинувaтилa укрaїнськиx oргaнізaтoрів Єврoбaчeння в плaгіaті її влaснoї ідeї нoмeрa исполнение) групи Go_A. Прo цe вона написала у Facebook.

После словами жінки, положение на пісню Грохот, з якою Go_A виступають получай Євробаченні-2021, є її режисерським трітментом (вільним викладом сценарію, який зазвичай складається з опису головних епізодів з опрацюванням яскравих моментів і деталей).

Михайлова стверджує, що 6 лютого відправила свій сценарій телеканалу Суспільне мовлення на участі в конкурсі получи и распишись розробку ідеї кліпу интересах Go_A, проте пізніше дізналася, що перемогла інша людина.

"Ідея була класна. Я прям любила її. А ​​потім, из-за три місяці після подачі держи конкурс я бачу уособлення своєї ідеї получи и распишись сцені. Читаю, хто ж мы? А там немає страта імені", — заявила кинодраматург.

Як доказ Михайлова надала фотоколажі, получи и распишись яких порівняла елементи свого проекту і моменти репетиції групи.

"Цим постом я хочу запитати у громадськості: положение на пісню Вавилон групи Go_A маловыгодный схожа на мою від плетение словес "зовсім"? Разве в наявності порушення прав інтелектуальної власності?" — запитала у своїх підписників Анастасія.

Жінка додала, що в її трітменті було тутти — від ідеї предварительно способів її реалізації: гардероб, декорації, атмосфера, підсвічування, среда, дії акторів і масовки.

Михайлова також повідомила, що направила Суспільному аллонж з проханням вказати своє ім'я як автора ідеї постановки, в чому їй відмовили і порадили звернутися получай телеканал СТБ.

Після цього вона звернулася вслед допомогою до юриста і хором з ним зустрілася з представниками СТБ і Суспiльного. Під пора бесіди її "знову запевнили, що посадка — це повністю розроблена іншою людиною ідея".

Незважаючи для ситуацію, Анастасія вболіває вслед за групу Go_A.

"Бажаю їм удачі і вважаю из-за честь, що саме вони виступають з постановкою, основою якої послужив мій креатив. Давно них у мене немає ніяких претензій ні вслед якими пунктами", — підсумувала вона.

Нагадаємо, 18 травня в Роттердамі відбувся перший півфінал Євробачення. Ради підсумками виступів десяток з 16 учасників потрапили у фінал конкурсу.

Серед фіналістів — український колектив Go_A.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.