З'ясовано, чому імунітет пізно бачить SARS-CoV-2

Інфeкція бoрeться з імунітeтoм і блoкує дeякі білки, щo відпoвідaють зa прoтистoяння вірусу.

Міжнaрoднa групa дoслідників з Інституту Вeйцмaнa і Ізрaїльськoгo інституту біологічних, хімічних та екологічних наук з'ясувала, як діє SARS-CoV-2 всередині клітин людського організму. Относительно це пише Medical Xpress.

Вчені стверджують, що інфіковані клітини утилитарно відразу усвідомлюють вторгнення чужорідних організмів і починають попереджати імунну систему людини ради небезпеку. Але з коронавірусом дело має бути інакше. З невідомих причин імунітет безлюдный (=малолюдный) дає відповідь вчасно, а сверх цю затримку пацієнт отримує сильний збиток после здоров'ю.

Експерти навмисно заразили клітини SARS-CoV-2 і спостерігали из-за тим, що відбувається з генами і синтезом білка, після вторгнення в них інфекції.

Виявилося, що цей вірус даром перемагає імунітет і отримує рибосоми, які провокують виділення необхідного на нейтралізації інфекції білка.

Из-за даними дослідників, вірусу вдається здобути перемогу в боротьбі ради рибосоми — свого роду клітинні фабрики білка — і протягом декількох годин нейтралізувати противірусну сигналізацію клітини, затримуючи і заплутуючи імунну відповідь.

"Вірус здатний зламати апаратне забезпечення клітини, взявши в себе її механізм синтезу білка, використовуючи три окремі тактики, що доповнюють Вотан одного", — стверджують дослідники.

Зазначається, що SARS-CoV-2 зменшує здатність інфікованих клітин перетворювати гени в білки і таким чином "руйнує матричні РНК (мРНК) клітини, що несуть інструкції щодо створення білків від ДНК после рибосом, тоді як його власні мРНК залишаються захищеними".

"Інформація від важливих антивірусних генів, які клітина поспішає продукувати присутствие зараженні, не переводяться в активні білки і викликають уповільнену імунну відповідь", — підсумували вчені.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.